agrarszektor.hu • 2026. június 28. 17:01
Franciaországban közel 3%-kal bővült tavaly a gombaágazat. A betakarítás automatizálása ugyanakkor egyre sürgetőbb feladat, mivel a szedők hiánya komoly bizonytalanságot okoz.
A francia gombatermesztőket tömörítő szakmai szervezet, aza ANICC június eleji közgyűlésén értékelte a 2025-ös évet, és áttekintette azokat a kihívásokat is, amelyek a következő időszakban meghatározzák a szektor működését. Réjane Mazier, az ANICC főtitkára szerint a tavalyi szezon több szempontból kedvezően alakult, ugyanakkor a termelők előtt álló feladatok egyre összetettebbek - írja a FruitVeB.
A francia gombatermesztés volumene 2025-ben 77,6 ezer tonnára emelkedett, ami közel 3%-os növekedést jelent 2024-hez képest. A feldolgozóipar számára szánt mennyiségek stabilizálódtak, míg a frisspiaci volumen tovább bővült. Mazier kiemelte, hogy a csiperkegomba-termesztés beltéri technológiája miatt nem függ az időjárási szélsőségektől, így a termelés jóval kiegyensúlyozottabb, mint más zöldségféléknél. A növekedés elsősorban néhány nagyobb termelő beruházásainak köszönhető. A három legfontosabb régió - Pays de la Loire, Hauts-de-France és Nouvelle-Aquitaine - együttesen a teljes francia mennyiség 86%-át adja. A termelés mintegy ötven gazdaságban zajlik, de a volumen 80%-át mindössze tíz nagyobb üzem állítja elő. A kisebb termelők gyakran más zöldségfélékkel vagy különleges gombafajokkal (shiitake, laskagomba) egészítik ki kínálatukat, és elsősorban rövid ellátási láncokban értékesítenek.
A friss gomba importja immár negyedik éve mutat csökkenést: 2025-ben 39.850 tonnára mérséklődött, ami 3%-os visszaesés az előző évhez képest. Ennek ellenére a külkereskedelmi mérleg továbbra is erősen negatív, mivel az export mindössze 360 tonnát tett ki. Lengyelország megerősítette vezető pozícióját a francia piacon: közel 34 ezer tonnával az import 84%-át adta, miközben a holland és belga beszállítások mennyisége tovább csökkent. Mazier szerint a lengyel import visszaesése elsősorban a termelési költségek emelkedésével függ össze, mivel Lengyelországban magas infláció és jelentős bérnövekedés tapasztalható, ami szerkezetváltást indított el: a kisebb gazdaságok sorra zárnak be, míg a nagyobb üzemek terjeszkednek. A költségnövekedés az árakban is megjelenik: 2025-ben az import friss gomba átlagára 2,59 EUR/kg (1020 Ft/kg) volt, míg a lengyel tételek 2,51 EUR/kg (990 Ft/kg) áron érkeztek.
A friss fogyasztás továbbra is kedvező képet mutat. A Kantar Worldpanel adatai szerint 2025-ben a francia háztartások 68,5%-a vásárolt legalább egyszer friss termesztett gombát, ami a COVID-időszakot leszámítva rekordérték. Az éves vásárlási gyakoriság 7,4 alkalomra nőtt, a háztartásonkénti átlagos költés 14,9 EUR-ra (5880 Ft/kg) emelkedett, míg az egy főre jutó mennyiség 2,6 kg maradt. A növekedést elsősorban a 250 grammos kis kiszerelések iránti kereslet hajtja, amelyek azonban jellemzően Lengyelországból származnak, és 0,99 EUR (390 Ft/kg) áron kerülnek a boltokba. Mazier szerint a francia termelők nem tudnak ilyen árszint mellett versenyezni. A kiskereskedelem továbbra is meghatározó értékesítési csatorna, a háztartások által vásárolt mennyiség 56%-a innen származik, és a tálcás csomagolású kiszerelések aránya már 72,9%.
A feldolgozott termékek piacán vegyes a kép. A konzervgomba iránti kereslet tovább csökken: a háztartási penetráció 54,6%-ra esett, és a vásárolt mennyiség is mérséklődött. Bár az import is visszaesett, a külkereskedelmi mérleg továbbra is jelentős hiányt mutat. Ezzel szemben a fagyasztott gomba harmadik éve növekvő pályán van: 2025-ben a háztartások 10.200 tonnát vásároltak, elsősorban a vevők számának bővülése miatt.
A következő évek legfontosabb kérdései között szerepel a termelés versenyképességének javítása és a termesztéstechnológiai változtatások megvalósítása. A betakarítás automatizálása egyre sürgetőbb feladat, mivel a szedők hiánya komoly bizonytalanságot okoz. A robotizáció azonban jelentős beruházást igényel, ami sok gazdaság számára nehezen vállalható. Emellett a visszatöltéshez használt tőzeg kiváltása is kulcskérdés, mivel kitermelése jelentős szén-dioxid-kibocsátással jár. A miscanthus-apríték alkalmazásával végzett kísérletek ígéretesek, de teljes körű helyettesítő anyag egyelőre nem áll rendelkezésre, így a jelenlegi megoldások inkább részleges kiváltást tesznek lehetővé. A szektor a frisspiaci csiperkegomba francia eredetjelölésének erősítésén is dolgozik: a független auditált tanúsítási rendszer már a hazai termelés közel 70%-át lefedi, és a termelők szeretnék, ha a vásárlói specifikációkban is szélesebb körben megjelenne.
A közgyűlésen értékelték a GEPC által 2023 óta működtetett európai promóciós programot is, amely 5 millió eurós költségvetéssel, kilenc országban futott, és elsősorban a 28-43 éves korosztályt célozta meg. A hároméves kampány 393 millió elérést generált Európában, és 150 ezer fős online közösséget épített. Franciaországban több mint 200 médiamegjelenést és közel 50 millió megtekintést eredményezett. Bár a legtöbb teljesítménymutató teljesült vagy meghaladta a várakozásokat, a vásárlási szándék növelése nehezebb feladatnak bizonyult. A szektor számára továbbra is kulcskérdés az új fogyasztók megszólítása, különösen a Z generáció körében, amely kevésbé érdeklődik a friss termékek iránt és ritkábban főz. A GEPC már egy újabb közös promóciós program előkészítésén dolgozik, hogy a korábbi eredményekre építve tovább próbálja növelni az európai gombafogyasztást.