Szerkesztő-újságírót keres a Portfolio Csoporthoz tartozó Agrárszektor

agrarszektor.hu
A Portfolio Csoporthoz tartozó Agrárszektor komoly szakmai ambíciókkal rendelkező munkatársat keres SZERKESZTŐ-ÚJSÁGÍRÓ munkakör betöltésére.

Májusban két új agráreseménnyel várjuk az agrárszakma képviselőit: jön az AgroFood és AgroFuture 2024!

Kistermelőknek, őstermekőknek és fiatal gazdáknak 50% kedvezményt biztosítunk!

NAK szaktanácsadók és kamarai tagok pedig 35% kedvezményben részesülhetnek!

Munkakör:

  • Az agrarszektor.hu hírportál napi tartalmának összeállítása, szerkesztése
  • Összeállítások, elemzések készítése az agrárium minden területéről
  • Interjúk, riportok készítése

Elvárások:

  • Elhivatottság
  • Terhelhetőség
  • Érdeklődés az agrárium témái iránt
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzési képesség
  • Jó íráskészség, biztos billentyűkezelés, jó helyesírás
  • Biztos nyelvtudás (főként angol)
  • Word, excel, internet felhasználói szintű ismerete (legalapvetőbb excel függvények és grafikonok készítésének ismerete alapkövetelmény)

Juttatások:

  • Szakmai elismerés a hazai piacon az Agrárszektor csapatának tagjaként
  • Attraktív bérezési struktúra
  • További szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye:

  • Az Agrárszektor szerkesztősége (1033, Budapest, Polgár u. 8-10.)

Munkavégzés ideje:

  • Teljes munkaidő, távmunkára nincs mód.
A jelentkezőktől önéletrajzot az allas@agrarszektor.hu e-mail címre várunk.
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
FIZETETT TARTALOM
KONFERENCIA
AgroFuture 2024
Még a legjobb áron!
AgroFood 2024
Agrárium 2024
50% kedvezmény kistermelőknek, őstermelőknek és fiatal gazdáknak!
EZT OLVASTAD MÁR?