2021. április 13. kedd Ida

Aukció

A becslések szerint akár 300 ezer hongkongi dollárt (11,5 millió forint) is megérhet egy licitálónak a 72 éves, igazi ritkaságnak számító, háziasítatlan skót malátawhisky, amelyet pénteken árvereznek el Hongkongban.
Minden korábbit messze felülmúló áron, 780 ezer euróért (mintegy 276 millió forint) kelt el egy hordó burgundi bor a világ egyik legrégibb jótékonysági borárverésén a franciaországi Beaune-ban, Burgundiában.
Minden korábbinál magasabb áron, 1,6 millió euróért (572 millió forint) kelt el egy postagalamb egy vasárnap végetért online belgiumi aukción. A New Kim nevű hároméves belga versenygalambért már a múlt héten tettek a korábbi, 1,252...
Százezer eurót (több mint 35 millió forintot) fizetett egy hongkongi üzletember egy 900 grammos fehér szarvasgombáért vasárnap este Olaszországban.
Ismét megdőlt a pásztorkutyák eladási árának rekordja. Egy angliai online aukción 20 ezer fontot (több mint 8 millió forintot) fizettek majdnem négy éves szukáért.
A japánok nemcsak a gyümölcsök ízére, de azok külső megjelenésére is igényesek. A szezon első, legszebb és legfinomabb portékái pedig árveréseken cserélnek gazdák, számunkra horror összegekért. Az infostart.hu figyelt fel rá, hogy...
Több mint 23 millió forintnak megfelelő összegért kelt el egy 850 grammos fehér szarvasgomba egy közelmúltbeli olaszországi aukción. Az elmúlt néhány év aszályos időszakai miatt jelentősen nőttek a szarvasgombaárak, és egyre nehezebb...
Napok óta intenzív erősödést mutat a dollár a főbb devizákkal szemben az élénkebb Fed kamatemelési várakozások miatt. Részben ez gyengítette többhavi mélypontokra a régiós devizákat az euróval szemben. Ma azonban újra erőre kaptak...
A 13. századi szlovákiai vár március 10-én szenvedett komoly károkat: a két tizenéves figyelmetlensége miatt kitört tűzben leégett a teljes tetőszerkezet, megsérült a várfal egy része, és számos műkincs is elpusztult; a kár 8 millió...
Hatalmas összeget fizettek ki egy 900 gramm súlyú fehér szarvasgombáért egy olasz aukción, egész pontosan 105 ezer eurót, tehát 29 millió forintot. A hatalmas összeget egy hongkongi gyűjtő fizette ki vasárnap egy az észak-olaszországi...

Portfolio Agrár Klub

Óriási pénzeső jön a magyar agráriumban - Mi vár a gazdákra 2021-től?

Itt keressen minket
© 2017. Agrárszektor.hu