2020. június 7. vasárnap Róbert

Aukció

A japánok nemcsak a gyümölcsök ízére, de azok külső megjelenésére is igényesek. A szezon első, legszebb és legfinomabb portékái pedig árveréseken cserélnek gazdák, számunkra horror összegekért. Az infostart.hu figyelt fel rá, hogy...
Több mint 23 millió forintnak megfelelő összegért kelt el egy 850 grammos fehér szarvasgomba egy közelmúltbeli olaszországi aukción. Az elmúlt néhány év aszályos időszakai miatt jelentősen nőttek a szarvasgombaárak, és egyre nehezebb...
Napok óta intenzív erősödést mutat a dollár a főbb devizákkal szemben az élénkebb Fed kamatemelési várakozások miatt. Részben ez gyengítette többhavi mélypontokra a régiós devizákat az euróval szemben. Ma azonban újra erőre kaptak...
A 13. századi szlovákiai vár március 10-én szenvedett komoly károkat: a két tizenéves figyelmetlensége miatt kitört tűzben leégett a teljes tetőszerkezet, megsérült a várfal egy része, és számos műkincs is elpusztult; a kár 8 millió...
Hatalmas összeget fizettek ki egy 900 gramm súlyú fehér szarvasgombáért egy olasz aukción, egész pontosan 105 ezer eurót, tehát 29 millió forintot. A hatalmas összeget egy hongkongi gyűjtő fizette ki vasárnap egy az észak-olaszországi...
Itt keressen minket
© 2017. Agrárszektor.hu