Egy megkeseredett termelőnél nincs rosszabb - Agrárszektor

Egy megkeseredett termelőnél nincs rosszabb

Ezt vallja Nagypéter Sándor, a Délalföldi Kertészek Szövetkezetének elnök-ügyvezetője, aki szerint a közös munka sok ponton elcsúszhat.

Hogy mi kell ahhoz, hogy a termelők ne vesztesként, hanem nyertesként éljék meg az együttműködést, kiderül az Alapvetés podcast eheti adásából.

Amiről szó lesz:
Sérülhetnek az erőviszonyok
Mélyen gyökerező bizalmatlanság
Kiskapuk és ösztönzők
Transzparens elszámolás

#termelők #zöldség #élelmiszer

Több videó
 
NEKED AJÁNLJUK
agrárszektor.hu   |   2026. június 17.

Nemcsak a kukoricát kell elfelejteni

agrárszektor.hu   |   2026. június 10.

Mitől félnek ennyire a magyar termelők

agrárszektor.hu   |   2026. június 5.

Még most sincs akkora baj, hogy szövetkezzünk?

CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK