Kistermelők, ökotermelők és fiatal gazdák, FIGYELEM!
A Portfolio Csoport májusi AgroFood és AgroFuture konferenciáján a kistermelők, ökotermelők és fiatal gazdák ismét kedvezményes, fix 30 000 Ft + áfa áron vehetnek részt! A Portfolio május 19-i AgroFood konferenciáján az élelmiszeripar dilemmái, aktualitásai és prognózisai lesznek fókuszban, míg május 20-án a Portfolio AgroFuture konferencián a működő és fenntartható megoldások, a jövőálló gazdálkodás kap kiemelt szerepet. Találkozzunk!
A németországi Hanns Seidel Alapítvány és a Polgári Szécsényért Alapítvány közösen rendezi meg, immáron nyolcadik éve, a Példakép Tábort - írja közleményében a kamara. Az eseményen ezúttal közel száz hátrányos helyzetű, Nógrád megyei, 8-12 éves gyermek vesz részt. A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara a tavalyi évben is segítette az esemény megvalósulását, és idén is támogatja azt.
A NAK szervezésében térségbeli termelők termékeit kóstolhatják meg a fiatalok, illetve előadást hallanak a mezőgazdaság sokszínűségéről. Emellett a kamara és a francia Interfel zöldség-gyümölcs szakmaközi szervezet együttműködésében megvalósuló Európai Friss Kalandok zöldség- és gyümölcsfogyasztásra fókuszáló program elemei is kitelepülnek a június 29-től július 6-ig tartó táborba. A rendezvény színesítéséhez a Tej Szakmaközi Szervezet és Terméktanács is hozzájárult, helyszíni aktivitással.










