Hogyan juthatunk agrártámogatásokhoz 2026-ban?
A Portfolio Csoport Agrárium 2026 Konferenciája a tavasz egyik legjelentősebb agrárszakmai eseménye. Olyan évindító jellegű rendezvény, amely arra törekszik, hogy bemutassa mindazokat a lényeges szabályozási, piaci, támogatási, finanszírozási és jövedelmezőségi változásokat, amelyek meghatározzák az agrárgazdasági szereplők tevékenységeit 2026-ban.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők, ökogazdák, fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
A pénteki hidegfront mögött több fokkal hidegebb, szárazabb levegő érkezett északról a Kárpát-medencébe - írja az Időkép. Ennek hatására derült, felhőmentes volt az éjszaka és többfelé a szél is legyengült, ami garantáltan fagyos reggelt ígért. A legalacsonyabb hőmérsékleteket az északi országrész jellemzően hidegebb pontjain mértük: Mihálygergén -8,8 fok

Romhányban -8,2 fok, Mátraszelén -7,7 fok volt. Ezek az idei szezon eddigi legalacsonyabb hőmérsékletei (a mérések szerint).
Címlapkép forrása: Időkép










