Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!
Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!
Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén!
A lanyha belföldi értékesítés mellett a héten megnőtt az exporttételek iránti érdeklődés, elsősorban Kelet- és Délkelet-Európából. A múlt heti árszint nem változott, továbbra is 20-23 euró/100 kg között alakul a nagybani átlagár, ami a tavalyi árszintnél jóval alacsonyabb, és már bőven a tavalyelőtti szint alatt helyezkedik el - írja a FruitVeB.











