Extra Early Bird jegyek az Agrárszektor 2025 konferenciára!
Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.
Pénteken a párásság, ködfoltok megszűnése után fátyolfelhős, napos idő várható, a légmozgás döntően gyenge vagy mérsékelt marad. A legmagasabb nappali hőmérséklet 11-15 fok között alakul.
Szombaton az éjszaka képződő köd, rétegfelhőzet többnyire feloszlik, ezt követően általában napos vagy fátyolfelhős, csapadékmentes idő lesz. A szél többnyire mérsékelt marad. Hajnalban általában mínusz 5 és 0 fok közé hűl le a levegő, ám a fagyzugokban ennél hidegebb, míg a belvárosokban, vízpartok mentén, illetve a magasabb helyeken ennél enyhébb is lehet az idő. Délután többnyire 11-15 fokra lehet számítani.
Vasárnapra virradóra az éjszaka nagyobb területen képződő köd, rétegfelhőzet zsugorodását, feloszlását nagyrészt napos idő követi, elsősorban nyugaton, délnyugaton azonban maradhatnak tartósan felhős tájak is. Számottevő csapadék nem valószínű, a szél pedig gyenge vagy mérsékelt marad. A minimum-hőmérséklet általában mínusz 5 és 0 fok között várható, de a derült, szélvédett fagyzugokban ennél alacsonyabb, míg a belvárosokban, vízpartok mentén, illetve a hegycsúcsokon magasabb is lehet. Délután többnyire 9-14 fokot mérhetnek, de a tartósabban borult tájakon néhány fokkal hűvösebb lesz.