EXTRA EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Azt írták, az erre a napra vonatkozó korábbi hidegrekord mínusz 2,5 fok volt, amit a Győr-Moson-Sopron vármegyei Koroncón rögzítettek 2017-ben. Hozzátették: az északias áramlással érkező hideg, száraz levegő hatására csípős volt a szombat hajnal, fagypont alá főként a Nyírségben és az északi völgyekben hűlt le a levegő, de talajmenti fagy többfelé is előfordult.
A bejegyzéshez készített infografika szerint Nyírtasson mínusz 4,4 fokot mértek szombat hajnalban, Nyírlugoson pedig mínusz 2,7 fokot, mindkettő hidegebb a korábbi országos hidegrekordnál.










