Legyen Ön is Extra Early Bird | Agrárszektor 2025 konferencia
Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, az év egyik legrangosabb agrárszakmai eseményére.
A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.
A mai nap során az általában több órás napsütést gomolyfelhők zavarják, amelyekből elszórtan alakulhat ki zápor, zivatar. Az északnyugati szél délutánra az Észak-Dunántúlon is mérséklődik, gyengül, de zivatarban átmeneti szélerősödés előfordulhat - írta meg a met.hu. A csúcshőmérséklet 21 és 26 fok között várható. Késő estére 13 és 19 fok közé hűl le a levegő.
A HungaroMet Zrt. a zivatarveszély miatt Nógrád vármegye kivételével az egész országra elsőfokú figyelmeztetést adott ki. Mint írták, az elsődleges veszélyforrást a villámlás jelenti, ám emellett esetenként szélerősödés, jégeső is előfordulhat.

Estétől gyengén, valamint erősebben felhős tájak, illetve időszakok egyaránt előfordulnak. A záporok, zivatarok számossága csökken, zömmel meg is szűnnek. Nagyrészt gyenge lesz a szél, sőt sokfelé szélcsend várható. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet többnyire 10 és 15 fok között alakul, de a hidegre hajlamos helyeken pár fokkal hűvösebb lehet a hajnal.