Gyűlnek a centik délnyugaton, ahová már a reggeli órákban megérkezett dél felől az újabb csapadéktömb. Baranya vármegyében nagy pelyhekben hull a hó, többfelé intenzív havazásról számolnak be észlelőink. Nem csoda, hogy a hóvastagság helyenként már eléri a 4-5 centimétert, és még messze a vége. Az intezív havazás miatt havas, latyakos útviszonyokra kell készülni a térségben. Téli gumi nélkül senki ne induljon útnak! Az élénk, erős északi, északnyugati széllökések miatt ráadásul hófúvás, hótátfúvás is nehezítheti a közlekedést - írja az Időkép.

Olyan esőzés jön Magyarországon, hogy narancs riasztást kellett kiadni
Veszélyes időjárás közelít felénk, figyelmeztetéseket adtak több megyére is hétfőre és keddre.









