Hogyan juthatunk agrártámogatásokhoz 2026-ban?
A Portfolio Csoport Agrárium 2026 Konferenciája a tavasz egyik legjelentősebb agrárszakmai eseménye. Olyan évindító jellegű rendezvény, amely arra törekszik, hogy bemutassa mindazokat a lényeges szabályozási, piaci, támogatási, finanszírozási és jövedelmezőségi változásokat, amelyek meghatározzák az agrárgazdasági szereplők tevékenységeit 2026-ban.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők, ökogazdák, fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
A franciaországi SPACE-en 2017-ben 128 országot képviseltette magát 1443 kiállítóval (498 külföldi), és 114 653 fős látogatószámot ért el. A kiállítás kiegészítő programjaként az Enterprise Europe Network üzleti partnerkereső rendezvényére a tavalyi évben 48 országból 274 cég regisztrált, és tárgyalt szervezett keretek között.
Itt követhetőek nyomon az idei események:










