Legyen Ön is Extra Early Bird | Agrárszektor 2025 konferencia
Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, az év egyik legrangosabb agrárszakmai eseményére.
A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.
Korompay Rita, a GDN Ingatlanhálózat szakértője elmondta, hogy az ilyen ingatlanok esetében eltérő szabályok érvényesek, például műemléki védelem vagy földtörvényi korlátozások. Az értékbecslés és a felújítási lehetőségek részletes felmérése alapvető, hiszen hasonló példák ritkán állnak rendelkezésre. Az eladási folyamat hossza az érdeklődő réteg szűkössége miatt akár egy évig is elhúzódhat.