Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!
Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén!
A farmerek, akik nemrég még a mínusz 40 fokos hideggel küzdöttek, márciusban ciklonnal és áradásokkal szembesülnek Amerikában. A tavaszi talajmunkákra és a vetés időbeli elkezdésére így esély sincs.
Missouri állam észak-nyugati része még mindig víz alatt áll, a gabonasilókat körbenyaldossa a víz. Csak Nebraskában mintegy 300 embert kellett kimenekíteni az áradás elől. A közlekedési útvonalak is megsérültek, 439 millió dollárra becsülik a kárt. Ez azonban eltörpül a mezőgazdaságot ért egy milliárd dolláros veszteség mellett. Ebből csak az állatokat ért kár 400 millió dollárra tehető.
Így festett a március 13-án lecsapó bombaciklon egy március 18-án feltöltött videóban:












