16 milliárdot kapnak a somogyi gazdák

agrarszektor.hu
A tavalyinál 10 százalékkal több, csaknem 16 milliárd forint központi támogatásra számíthat idén a somogyi mezőgazdaság.

Rangos Agrárdíjak az Agrárszektor 2025 konferencián!

A Portfolio Csoport az idén 13. alkalommal rendezi meg siófoki Agrárszektor Konferenciáját, amely az ágazat egyik legnagyobb és legjelentősebb szakmai eseményének számít. A decemberi rendezvényen immár 11. alkalommal adjuk át tíz kategóriában rangos agrárdíjainkat, amelyekre az ágazat bármely kiemelkedő szakmai munkát végző szereplője pályázhat, illetve nevezhető.

Nevezzen Ön is szeptember 15-ig!

Juhász Tibor kormánymegbízott elmondta: május közepéig 21 jogcímen lehet pályázni. A megyei kormányhivatal vezetője hozzátette: a főként területalapú támogatások a megyében 7 ezer termelőt érintenek. Elhangzott: 15 perc alatt megkapják a gazdák az ügyfélkapus jelszót, a kérelmek kitöltésénél pedig kérhetik a falugazdászok segítségét.


A gazdák a kérelmeket minden eddiginél korábban, már hétfőtől benyújthatják a megyei kormányhivatal mezőgazdasági szakigazgatási szerveihez - írja a kapospont.

NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
FIZETETT TARTALOM
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2025. július 7. 06:03