EXTRA EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Az Európai Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Alap keretében adható támogatások első hányada már úton van a kérelmezők felé. A 2012-ben igénylést benyújtottak közel 55%-ának, azaz 89 ügyfélnek 170 millió forint kifizetése indult el a mai napon. Az utalások folyamatosak lesznek és várhatóan 2013. március, 31-ig fejeződnek be.









