Már most be kell jelenteni a tervezett másodvetéseket

agrarszektor.hu
Csak az egységes kérelembe betervezett és bejelentett másodvetések fogadhatók el egyes támogatások igényelési szempontjából. Később a tényleges vetést is be kell jelenteni.

Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!

Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!

Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! 

Az egységes kérelem beadásakor már meg kell tervezni minden esetben a másodvetési szándékot - hívja fel a figyelmet a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara. Szükséges lehet a másodvetés a diverzifikáció, illetve az ökológiai fókuszterületek elvárt mértékű teljesítéséhez is. Ezentúl azoknak a gazdálkodóknak is meg kell tervezniük másodvetéseiket, akik a Vidékfejlesztési Program agrár-környezetgazdálkodás intézkedésében másodvetéssel valósítják meg a kötelező vagy vállalt zöldtrágyázást.

Az egységes kérelemben megjelölt tervezett vetés csak akkor realizálódik, ha a termelők a tényleges vetést - majd a betakarítást/beforgatást is - 15 napon belül bejelentik. Ezt is elektronikusan kell megtenni.

NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
Támogatott tartalom

A KWS mátrix bevált a gyakorlatban! (x)

Komoly kukoricatermesztési megpróbáltatás volt az idei évjárat a Zsámbéki-medencében is. A KWS TOP4 kockázatkezelési rendszere 230 hektáron bizonyította átlag feletti képességét Pátyon.

FIZETETT TARTALOM
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2025. november 3. 13:27