2026. január 28. szerda Károly, Karola
Megszólalt a szakértő: ezen minden termelőnek el kell gondolkodnia

Megszólalt a szakértő: ezen minden termelőnek el kell gondolkodnia

A költségek minimalizálása kerül idén a kukoricatermesztés fő fókuszába, míg korábban a hozamok, illetve a bevétel maximalizálása volt a gazdák fő célja. Ez az új szemlélet több szakmaiságot kíván, amelynek szempontjait komolyan kell vennie a termelőknek – mondta el az AGROmashEXPO rendezvényen Daoda Zoltán, a Kukorica Kör Egyesület ügyvezető igazgatója.

EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!

A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára. 

Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!

– mondta el az Agrárszektornak Daoda Zoltán, a Kukorica Kör Egyesület ügyvezető igazgatója. Ez nem puszta spórolást jelent, hanem a szakmai szempontok előtérbe kerülését, amely érinti a tápanyag-kijuttatást, az optimális tőszámmeghatározást, és több más kérdést is. A szakember videóinterjút adott portálunknak az AGROmashEXPO rendezvényen.

Címlapkép forrása: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
Támogatott tartalom

Egy technológiai csomag - Számtalan előny (x)

‎Soha nem volt ilyen egyszerű kipróbálni a navigációt és elindulni a precíziós gazdálkodás felé. A gép korától és márkájától függetlenül a John Deere megoldásával most beléphet a precíziós világba.

EZT OLVASTAD MÁR?