EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Az import nektarin esetében augusztus vége óta 36%-kal nőtt a nagybani piaci átlagár, és a 6-9 PLN/kg (555-830 Ft/kg) közötti ársáv 36%-kal magasabb a tavalyinál Lengyelországban. Az import kajszi átlagára a helyi nagybani piacokon augusztus 21. óta 24%-kal emelkedett, jelenleg a 9-12 PLN/kg (830-1105 Ft/kg) közötti sávban alakul, ami 5%-os növekedést jelent az előző év átlagárához képest - írja a FruitVeB.










