Hogyan juthatunk agrártámogatásokhoz 2026-ban?
A Portfolio Csoport Agrárium 2026 Konferenciája a tavasz egyik legjelentősebb agrárszakmai eseménye. Olyan évindító jellegű rendezvény, amely arra törekszik, hogy bemutassa mindazokat a lényeges szabályozási, piaci, támogatási, finanszírozási és jövedelmezőségi változásokat, amelyek meghatározzák az agrárgazdasági szereplők tevékenységeit 2026-ban.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők, ökogazdák, fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Csütörtök késő este ismét hidegfront éri el hazánkat, ám lehűlés és csapadék most sem érkezik. A front tolja maga előtt a meleg levegőt: tegnap a maximum már jellemzően 32-34 fok között alakult, de azért ma hajnalban még mindig lehetett egy jót szellőztetni. Csütörtökön azonban már többnyire forró napban lesz részünk és 34 foknál magasabb hőmérsékleteket mérhetünk.










