Extra Early Bird jegyek az Agrárszektor 2025 konferenciára!
Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.
A várakozásoknak megfelelően a déli országrész kimaradt az esőből, az érkező hidegfront oda egyelőre nem hozott öntözést. Az északnyugati, északkeleti régiókban viszont többfelé is kipattantak záporok, zivatarok - írta meg az Időkép.hu.
A legnagyobb változás a hőmérsékleti mezőben lehetett tapasztalni, a front érkezése után északnyugaton sok helyen 20 Celsius-fok köré hűlt már kora este a levegő. Ezzel szemben délen, délkeleten még este 10 órakor is pár fok híján 30 Celsius-fok volt.
A Balatonon este 8 után már mindhárom medencében másodfokú viharjelzés volt érvényben, természetesen nem indokolatlanul. A tónál este 70 km/óra feletti széllökéseket lehetett mérni.