Beütött a fagy Magyarországon: mutatjuk, hol volt a leghidegebb

Beütött a fagy Magyarországon: mutatjuk, hol volt a leghidegebb

agrarszektor.hu
A ME Földrajz-Geoinformatika Intézet mára virradóra újra fagyos reggelt rögzített a Mohos-töbörben, ezzel már a szezon 29. fagyos reggelét regisztrálták tegnap - ráadásul már a harmadik augusztusban, ami azért tényleg nem mindennapos dolog.

Már csak néhány nap az Agrárszektor 2025 konferenciáig!

180+ előadó, 30+ kiemelt téma, 40+ óra szakmai program, 3 nap szakma, élmény, networking várja a résztvevőket! Valamint idén először tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!

Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! 

Hajnali fél 6 után pár perccel -2,7 fokkal állt be a bükki töbörben a minimum. Hazánk más részein sem volt túl meleg, sok helyen 10 fok alá esett a hőmérséklet - írja az Időkép.

Címlapkép forrása: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
EZT OLVASTAD MÁR?