Egyedülálló agráreseményt rendeznek idén Magyarországon
Augusztus végén ismét megrendezik Debrecenben a Farmer-Expo Nemzetközi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakkiállítást.
Augusztus végén ismét megrendezik Debrecenben a Farmer-Expo Nemzetközi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakkiállítást.
Négy nap alatt több mint 32 ezer látogató volt kíváncsi a jubiláló agrárshow-ra.
Augusztus 18-tól lehet pályázni az élelmiszeripari üzemek komplex fejlesztésére.
Ez volt első ilyen rendezvény a térségben a járvány kitörése óta.
Ütésállónak bizonyult a magyar agrárium.
Nemcsak a Farmer Expóra, de a Bábolnai Gazdanapokra is sor kerül 2020-ban.
A debreceni Farmer Expón is ott lesz a "Kapj rá!" kampány.
Húsz deka a fejenkénti éves átlagfogyasztás.
Felhígult az állattenyésztő szakma.

Ezek a jelenségek legtöbbször nem betegségek következményei, hanem a növényeket érő stressz, tápanyaghiány vagy helytelen termesztési technológia eredményei.
A kaprot általában nem termesztjük, az csak bejön a kertbe és akkor ott is hagyjuk.
Megszüntette az agrárminisztériumot és a sertéstenyésztést is jelentősen átalakítaná a dán kormány.
A Magyar Közlönyben jelent meg a vonatkozó rendelet részletes szabályairól szóló módosítás.
2026 májusában a magyar gazdák 68,2 százalékkal több traktort vettek, mint egy évvel korábban.