Egyedülálló agráreseményt rendeznek idén Magyarországon
Augusztus végén ismét megrendezik Debrecenben a Farmer-Expo Nemzetközi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakkiállítást.
Augusztus végén ismét megrendezik Debrecenben a Farmer-Expo Nemzetközi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakkiállítást.
Négy nap alatt több mint 32 ezer látogató volt kíváncsi a jubiláló agrárshow-ra.
Augusztus 18-tól lehet pályázni az élelmiszeripari üzemek komplex fejlesztésére.
Ez volt első ilyen rendezvény a térségben a járvány kitörése óta.
Ütésállónak bizonyult a magyar agrárium.
Nemcsak a Farmer Expóra, de a Bábolnai Gazdanapokra is sor kerül 2020-ban.
A debreceni Farmer Expón is ott lesz a "Kapj rá!" kampány.
Húsz deka a fejenkénti éves átlagfogyasztás.
Felhígult az állattenyésztő szakma.

Apró tényezőkön múlhat a siker, több beavatkozás is segíthet átvészelni a kritikus időszakot.
Jelentős különbségek figyelhetők meg a különböző művelési ágak termőföldárai között itthon.
A biokertészkedés népszerűségének növekedésével egyre többen keresnek természetes megoldásokat.
Norbert Lins számos ponton egyértelműen bírálta az Európai Bizottság tavaly nagy port kavart elképzeléseit.
A szakemberek arra hívták fel a figyelmet, hogy továbbra is problémát jelent, amikor külföldi dinnyét magyar termékként értékesítenek.
Azok a hibridek adnak valódi biztonságot, amelyek nem egyetlen tulajdonságban erősek, hanem komplex stressztoleranciával támogatják a gazdálkodói döntést.