2026-ban végre beindulhat valami fontos a magyar agráriumban - Agrárszektor

A 2025-ös év egy nagyon változó év volt, ami rengeteg kihívást, de rengeteg pozitívumot is tartalmazott - mondta el Demeter Zoltán, a K&H Csoport agrárüzletágának vezetője a Portfolio Agrárszektor 2025 Konferencián, Siófokon. A szakember beszélt arról is, hogy a nehézségek ellenére 2026-ban rengeteg pályázat kaphat támogatói okiratot és kamattámogatott hitelt, ezáltal sok projekt végre ténylegesen is eljuthat a megvalósulási fázisba, ami pozitív hatással lesz az ágazat szereplőire.

Instagram: https://instagram.com/agrarszektor.hu/
Facebook: https://facebook.com/agrarszektor.hu
Alapvetés: https://www.portfolio.hu/podcast/alapvetes
Web: https://www.agrarszektor.hu/

Több videó
 
NEKED AJÁNLJUK
agrárszektor.hu   |   2026. június 17.

Nemcsak a kukoricát kell elfelejteni

agrárszektor.hu   |   2026. június 12.

Egy megkeseredett termelőnél nincs rosszabb

agrárszektor.hu   |   2026. június 10.

Mitől félnek ennyire a magyar termelők

agrárszektor.hu   |   2026. június 5.

Még most sincs akkora baj, hogy szövetkezzünk?

CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK