Ez durva: ki nem találnád, milyen állat bukkant fel Budapesten

Ez durva: ki nem találnád, milyen állat bukkant fel Budapesten

MTI
Vaddisznó miatt lezárták a Margitszigetet szerda délután - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon. Azt írták, hogy délután többen bejelentést tettek egy szabadon kószáló, nagy testű vaddisznóról.

EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!

A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára. 

Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!

Az emberek biztonsága érdekében a rendőrök nem engedik be a szigetre se a járműveket, se a gyalogosokat, és értesítették az illetékes vadásztársaságot - olvasható a közleményben. Időközben azonban már feloldották a Margitsziget lezárását, az emberek biztonsága érdekében a rendőrök továbbra is járőröznek. A terület átvizsgálása során nem találták a vaddisznót, a szakember véleménye szerint a jól úszó állat már elhagyhatta a szigetet, ezért feloldották a forgalomkorlátozást.

Címlapkép forrása: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
Támogatott tartalom

Egy technológiai csomag - Számtalan előny (x)

‎Soha nem volt ilyen egyszerű kipróbálni a navigációt és elindulni a precíziós gazdálkodás felé. A gép korától és márkájától függetlenül a John Deere megoldásával most beléphet a precíziós világba.

EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. január 28. 18:34