A közleményben azt írták, a lakosság az epicentrum közelében érezhette a földrengést, az obszervatóriumba Győrből két bejelentés érkezett. A tájékoztatóban azt kérték, aki érezte a földrengést, töltse ki az obszervatórium kérdőívét, ami az alábbi linken érhető el.

Megmozdult a föld a magyar határnál: többen is érezték a rengést
2,5 magnitúdójú földmozgás volt, amit a lakosság az epicentrum közelében érezhetett.










