A térségben többen is érezték a földrengést, több beszámoló is érkezett a lakosoktól. Viszont szerencsére senki sem sérült meg, és anyagi kár sem keletkezett a jelenlegi információk alapján - tájékoztatott az Időkép.

Felszólítják a magyarokat: veszélyes sugárzás éri el az országot pénteken
Amennyiben lehetséges, holnap napközben 11 és 15 óra között kerüljék az emberek a napozást.










