Budai Gyula folytatja a dinnyekampányt

agrarszektor.hu
A VM idén is fog dinnyézni.

Kistermelők, ökotermelők és fiatal gazdák, FIGYELEM!

A Portfolio Csoport májusi AgroFood és AgroFuture konferenciáján a kistermelők, ökotermelők és fiatal gazdák ismét kedvezményes, fix 30 000 Ft + áfa áron vehetnek részt! A Portfolio május 19-i AgroFood konferenciáján az élelmiszeripar dilemmái, aktualitásai és prognózisai lesznek fókuszban, míg május 20-án a Portfolio AgroFuture konferencián a működő és fenntartható megoldások, a jövőálló gazdálkodás kap kiemelt szerepet. Találkozzunk!

Elkezdi idei dinnyekampányát a Vidékfejlesztési Minisztérium. A hazai görögdinnye népszerűsítését célul kitűző kampányt a tavalyi évhez hasonlóan Budai Gyula, a VM parlamenti államtitkára vezeti majd. A kampányt pénteken egy sajtótájékozatóval kezdi el Budai Gyula, aki Simonka Györggyel, a magyar zöldség-gyümölcstermékek népszerűsítésével megbízott miniszteri biztossal, Mártonffy Bélával, a FruitVeB elnökével és Fodor Attilával, a CBA kommunikációs igazgatójával ad tájékoztatást a szezon alakulásáról, a termés várható mennyiségéről és minőségéről is.

CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
Támogatott tartalom

Hogyan kezeld kíméletesen a termést? (x)

A szántóföldi növénytermesztés kihívásaira keresi az ország a választ. Egyértelmű a szakmában, hogy a minőség fokozására ma már nem a piaci előny megszerzése miatt szükséges, hanem létkérés.

Támogatott tartalom

Egy bio lépéssel a peronoszpóra előtt (x)

A peronoszpóra a szőlő egyik meghatározó gombabetegsége. A fertőzésnek kedvező helyzetben és megfelelő védelem nélkül károsítása nyomán akár 80–100%-os lomb- és fürtkár is kialakulhat.

EZT OLVASTAD MÁR?