Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!
Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!
Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén!
Az időjárás-előrejelzés szerint a közép- és kelet-kínai, búzatermesztésre szakosodott régiókban decemberben, januárban és februárban is enyhe időjárás várható, így a hideg várhatóan nem teszi tönkre a termést.
Kína, a világ legnagyobb búzafogyasztója az amerikai Mezőgazdasági minisztérium legutóbbi adatai szerint idén eddig mintegy 3,6 millió tonna amerikai búzát importált, mely lényegesen több mint az előző év azonos időszakában behozott 408 ezer tonna.
A búza árfolyama a héten mintegy 15 dolláros sávban ingadozott, péntek délután 702 dollár közelében tartózkodott a kurzus.
