Legyen Ön is EARLY BIRD - Agrárium 2025 konferencia
A rendezvény célja, hogy áttekintse mindazokat a fontos támogatási, szabályozási, finanszírozási, piaci és jövedelmezőségi változásokat, illetve kilátásokat, amelyek döntően meghatározzák az agrárgazdasági vállalkozások egész éves eredményes gazdasági/üzleti tevékenységeit.
Kistermelők és fiatal gazdák 50% kedvezménnyel regisztrálhatnak a rendezvényre!
35% kedvezmény NAK-szaktanácsadóknak és NAK-tagoknak!
Nagybajcs már túl van a tetőzésen, tegnap délben 858, míg az esti órákban 855 centit mértek a vízügyi szakemberek. Komáromban, Esztergomban, Nagymaroson ma várható a legmagasabb vízállás - írta meg az Időkép.hu. A szakértők szerint Vácott holnap reggel 750 centivel érkezhet meg a csúcs, ami bő fél méterrel marad el a 2013-as, valaha mért legnagyobb értéktől. Csütörtök este egyébként 712 centin állt ott a Duna.
Budapesten a folyó mára átlépte a 800 centit, egészen pontosan 810 centis volt az Országos Vízjelző Szolgálat mérései szerint a reggeli adat. A fővárosban holnap reggelre, 837 centi körül várják a tetőzést.