Hatalmas eső jöhet: hamarosan durva front érkezik Magyarországra

Hatalmas eső jöhet: hamarosan durva front érkezik Magyarországra

agrarszektor.hu
A héten végig és előreláthatólag még hétfőn is kitart a meleg tavaszi időjárás, addigra az éjszakai fagyok is mindenhol megszűnnek. Délutánonként pedig egyre többfelé közelítjük, elérjük a 20 fokot, hétfőn a legmelegebb tájakon 21-22 fok is lehet. Addig csapadék nem várható, inkább csak fátyolfelhők szűrhetik a napsütést.

Holnap jön az Agrárium 2025 konferencia! Szerezze meg jegyét még most!

Figyelem! Az országos főállatorvos rendkívüli előadást tart a konferencián az aktuális járványhelyzetről, ne maradjon le!

Kistermelők és fiatal gazdák 50% kedvezménnyel regisztrálhatnak a rendezvényre! 

35% kedvezmény NAK-szaktanácsadóknak és NAK-tagoknak!

Vasárnap elkezd majd feltámadni a déli-délnyugati szél, ekkor még csak nyugaton, hétfőn már többfelé erős lökések kísérhetik, jelezvén a közeledő változást. Nagy valószínűséggel ugyanis jövő hét kedden egy hullámzó frontrendszer éri el nyugat felől térségünket, ami a jelenlegi számítások szerint több napon keresztül meghatározhatja időjárásunkat. Csapadék, akár kiadós mennyiségű eső és több fokos lehűlés érkezhet - írja az Időkép.

Címlapkép forrása: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
Támogatott tartalom

Mit tehetünk most a sikeres búza termésért? (x)

Az őszi búza termesztése mindig is meghatározó szerepet töltött be a mezőgazdaságban. A siker kulcsa a megfelelő fajtaválasztás, az okszerű tápanyagellátás, valamint a precíz növényvédelem.

FIZETETT TARTALOM
KONFERENCIA
AgroFuture 2025
Fenntarthatósági követelmények az agráriumban.
AgroFood 2025
Élelmiszeripari körkép a hazai agráriumban.
Agrárium 2025
Hamarosan újra együtt az agrárszakma!
EZT OLVASTAD MÁR?