Legyen Ön is Extra Early Bird | Agrárszektor 2025 konferencia
Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, az év egyik legrangosabb agrárszakmai eseményére.
A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.
Szombat reggel már többfelé ébredünk esős, borongós időre, csak délután kezd el a keleti, délkeleti országrészbe visszaszorulni a csapadék, ami várhatóan a késő esti órákban már a legtöbb helyen el fog állni. Néhol még azonban előfordulhat kisebb eső, zápor. Az esernyő, esőkabát mellett még a gumicsizmák is előkerülhetnek. A legtöbb csapadék a Kaposvár-Dunaújváros-Záhony tengely széles sávjában hullhat le, többfelé 10, helyenként 20 millimétert meghaladó 24 órás mennyiségben. A legmelegebbnek (16-18 fok) ígérkező délkeleti tájakon akár beágyazott záporok, zivatarok is előfordulhatnak. Az eső mellett csak helyenként számíthatunk élénk, erős széllökésekre. Vasárnap már jóval kevesebb helyen, de még előfordulhat eső az erősen felhős, borongós időben - írja az Időkép.