Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!
Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!
Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén!
A RAUCH magyarországi leányvállalata 1993 óta van jelen hazánkban, a jövőre 20 éves vállalat a legnagyobb gyümölcsfeldolgozónak számít a gyümölcslégyártók között. A november végén záródó gyümölcs-feldolgozási szezonban a vállalat közel 150.000 tonna magyar gyümölcsöt dolgozott fel. Ennek 90%-át az alma tette ki, ezen kívül még meggyet, őszibarackot, bodzát, egrest, szedret, piros- és feketeribizlit is feldolgozott a vállalat. A cég így magyar alapanyagokból állítja elő a Happy Day, Bravo, Yippy és Limessa márkák alatt forgalmazott gyümölcsleveinek jelentős részét, mely termékek magyarországi értékesítése az idén 10%-kal nőtt. A magyar piac mellett a RAUCH további 30 országba exportálja a hazánkban gyártott gyümölcsleveket.
A RAUCH a közel 20 év alatt több mint 15 milliárd forint összértékű beruházást hajtott végre budapesti és nyírmadai telephelyén, és folyamatosan növelte a feldolgozott magyar gyümölcs mennyiségét. A vállalat évről évre egyre több beszállítótól vásárol fel hazai gyümölcsöt, 2012-ben már több mint 800 magyar termelővel áll kapcsolatban. A RAUCH Hungária közel 300 saját hazai alkalmazottat foglalkoztat, emellett a 800 termelőn keresztül, több ezer családnak ad biztos megélhetést.






