Horror a gyümölcsösben: húsvétkor bukott le a brutálisan vadászó magyar férfi

Horror a gyümölcsösben: húsvétkor bukott le a brutálisan vadászó magyar férfi

agrarszektor.hu
Drótból készített hurokcsapdákkal vadászott egy bekerített gyümölcsösben egy 53 éves kisújszállási férfi. A brutális módszerrel legkevesebb 5 vadnyulat fogott be, a Karcagi Rendőrkapitányság orvvadászat bűntett, valamint állatkínzás vétség elkövetése miatt nyomozást indított a férfi ellen.

Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!

Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!

Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! 

A Karcagi Rendőrkapitányság orvvadászat bűntett, valamint állatkínzás vétség elkövetése miatt indított nyomozást egy vadásztársaság bejelentése alapján - írja a police.hu-ra hivatkozva az Infostart. A megalapozott gyanú szerint ismeretlen tettes 2021. március 24. és 2021. április 2. között egy bekerített gyümölcsös különböző helyszínein, a drótkerítésen, összesen hat darab drótból készített hurokcsapdát helyezett ki, mellyel legkevesebb 5 vadnyulat fogott be.

A bevezetett rendőri intézkedések adatai alapján a nyomozók azonosították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 53 éves kisújszállási férfit, akit elfogtak és előállítottak a Karcagi Rendőrkapitányságra. A jogsértő férfi gyanúsítotti kihallgatása során a cselekmény elkövetését elismerte.

Címlapkép forrása: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
FIZETETT TARTALOM
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2025. október 30. 14:28