Legyen Ön is Extra Early Bird | Agrárszektor 2025 konferencia
Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, az év egyik legrangosabb agrárszakmai eseményére.
A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.
Franciaország a "magas" szintről "mérsékeltre" enyhítette a madárinfluenza elleni korlátozásokat, miután két hónapja nem volt járvány az ország egyetlen gazdaságában sem
- közölte szombaton a mezőgazdasági minisztérium.
A kockázati szint csökkentése egyrészt lehetővé teszi, hogy a kacsák ismét szabadtéren legyenek, másrészt pedig azt, hogy más baromfik korlátozás nélkül kint legyenek
- tette hozzá a minisztérium.