Kivonulhatnak a nagy multik Magyarországról? Mi lesz így a vásárlókkal?
A nagy multinacionális élelmiszerláncok többsége évek óta veszteséges Magyarországon.
A nagy multinacionális élelmiszerláncok többsége évek óta veszteséges Magyarországon.
A 2025-ös évben a Heineken beszámolója szerint a cég bevétele csökkent, a profitja nőtt.
A Nemzetgazdasági Minisztérium közleményben utasította vissza a SPAR állításait.
Varga Mihály elmondta, hogy megkezdik a plusz terheknek a kivezetését a 2024-es büdzsében.
Raskó György agrárközgazdász szerint a kiugróan magas infláció oka elsősorban a forintgyengülés.
Nagy változások jönnek Magyarországon.

Megszüntette az agrárminisztériumot és a sertéstenyésztést is jelentősen átalakítaná a dán kormány.
A kaprot általában nem termesztjük, az csak bejön a kertbe és akkor ott is hagyjuk.
2026 májusában a magyar gazdák 68,2 százalékkal több traktort vettek, mint egy évvel korábban.
A zöldség hosszú utat tett meg az amerikai őshazából addig, hogy a magyar konyha egyik szimbólumává vált.
Az olívaolaj-ágazat szereplői ma már a gazdasági fenntarthatatlanságot, a növekvő költségnyomást és a jövedelmezőség romlását érzik a legnagyobb kockázatnak.