Ez a növény óriási biznisz lehet a magyar földeken: egyre többen ültetik itthon
Évek óta nő a szemes cirok vetésterülete Magyarországon.
Évek óta nő a szemes cirok vetésterülete Magyarországon.
Lezárult az 1,6 milliárd forintos kutatási-fejlesztési projekt.
Lezárult a Pannon régió növényeinek genetikai hasznosítását célzó program.
A Pannon régió növényeinek genetikai hasznosítását vizsgálták.
3,2 milliárd forintot nyert kutatásra a SZIE és együttműködő partnerei.
Vizsgálják a növény élelmiszercélú felhasználási lehetőségeit.
Az inputanyagok ára, a csökkenő felvásárlási árak és a csapadékhiány az idei évben is megnehezíti a gazdaságok életét.
2025-ben lesz tizenegyedik éve, hogy a siófoki Portfolio Agrárszektor Konferencián kiosztjuk a Portfolio Agrárdíjakat.
Megkezdődött az agrárfinanszírozási szezon az állattartó telepeket érintő pályázati döntések régóta várt első körével.
A díjazott családi borászat már nem először kapott elismerést a szakmától.
Bár a mezőgazdasági géppiac még nem lábalt ki az elmúlt évek visszaeséséből, a jövőt illetően már látszanak a pozitív előjelek.
KWS repcehibridek: piacvezető stabilitás, modern genetika és kiemelkedő terméseredmények 2025-ben is.
A tartós vízhiány és a továbbra is magas műtrágyaárak miatt minden olyan lehetőség felértékelődik, amely növeli a tápanyag-ellátottságot, javítja a tápanyagok hasznosulását, gyorsítja a gyökérfejlődést és fokozza a stressztűrést.
Hat egybefüggő éve Európa piacvezető repcenemesítő vállalataként* a Limagrain célja, hogy innovációinkkal és tudá-sunkkal, megbízható partnerként válaszokat nyújtsunk a repcetermesztésben felmerülő kihívásokra.