Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!
Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!
Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén!
A Békés megyei Zsadány környékén, a halgazdálkodási vízterületként nem nyilvántartott Toprongyos-főcsatornán tartott ellenőrzést az ÁHSZ - közölte a NÉBIH. A helyszínen egy horgásznál 23 fogassüllőt találtak a járőrök. A horgász állami horgászjeggyel és fogási naplóval ugyan rendelkezett, azonban a méretkorlátozással is védett fogassüllők közül 22 egyed nem érte el a legkisebb fogási méretet.
Az ÁHSZ járőrei a halakat lemérésük után, élve visszaengedték a főcsatornába. A horgász ellen közigazgatási eljárás indult. A NÉBIH az eljárás során 171 ezer forint halvédelmi bírságot szabott ki az előírásokat megsértő személyre, továbbá 2 év időtartamra eltiltotta a halászati engedély, az állami halász- és horgászjegy, valamint az állami turista horgászjegy váltásától.











