Műanyagot találtak a népszerű édességben, senki ne egyen belőle

Műanyagot találtak a népszerű édességben, senki ne egyen belőle

MTI
Műanyag fóliadarab esetleges jelenléte miatt a Bocco Doro Kft. dubai csokoládé jégkrémet hívott vissza a forgalomból - hívta fel a figyelmet a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih). A visszahívás a 2027.04.11-i minőségmegőrzési idejű, 500 ml/330 g kiszerelésű termékre vonatkozik.

Early Bird jegyek az Agrárszektor 2025 konferenciára!

Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.

A Nébih kéri a vásárlókat, hogy az ezekkel az azonosító adatokkal rendelkező terméket ne fogyasszák el. A gyártó, a Bocco Doro Kft. a honlapján közölte: kérik, hogy a vásárlók vigyék vissza a jégkrémet az üzletekbe, árát visszatérítik.

Címlapkép forrása: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
EZT OLVASTAD MÁR?