Legyen Ön is Extra Early Bird | Agrárszektor 2025 konferencia
Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, az év egyik legrangosabb agrárszakmai eseményére.
A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.
Drónfelvételek alapján elmondható, hogy óriási homogszigetek alakultak ki a Maros medrében, némelyik akkora, akár egy focipálya. Jelentős csapadék a hazai folyók vízgyűjtőjében nem várható a következő napokban, így jelentősebb vízszintemelkedés sincs kilátásban - írja az Időkép.