VM: "Akié a föld, azé az ország"

agrarszektor.hu
Ha nem magyar érdek lenne az új földtörvény, nem is támadnák meg Brüsszelben.

Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!

Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!

Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! 

Egyértelműben bebizonyosodott, az új földtörvény megvédi a magyar földet. Ha nem így lenne, akkor nem támadnák Brüsszelen keresztül külföldről, valamint Ausztriából ezt a jogszabályt - állítja a Vidékfejlesztési Minisztérium közleményében.

 

Bebizonyosodott az is, hogy azon parlamenti pártok és képviselők, akik nem szavazták meg a törvényt, súlyos hibát követtek el, elárulták a magyar gazdákat. Az egyik legszigorúbb európai szabályozást alkotta meg a kormány, hogy a helyi földművesek érdekeit óvja a spekulánsokéval szemben. Gátat szab a külföldiek tulajdonszerzésének, s a hazai gazdaságok számára biztosítja fejlődésük alapját.

A kormányzat tisztában van azzal: akié a föld, azé az ország. Ezért olyan új törvényt alkotott, mely nem ütközik európai uniós alapelvekkel, mivel fontos megtartani a gazdáknak járó uniós támogatásokat, miközben alkalmas a magyar föld magyar kézben tartására.

Kifejezetten károsnak tartjuk, hogy a törvényt külföldről támadók mellett a baloldali ellenzék is Brüsszelben támadja a kormány földpolitikáját - tartalmazza a VM közleménye.

CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
FIZETETT TARTALOM
EZT OLVASTAD MÁR?