Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!
Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!
Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén!
Az elmúlt napok csapadékos időjárásának, illetve a hegyekben és a vízgyűjtőkön olvadozó hó hatására szinte valamennyi folyónkon árhullám indult el. Emiatt harmadfokú árvízvédelmi készültségi szintet ér el a napokban a Zagyva Jászteleknél, a Tarna Tarnaörsnél és a Kraszna Ágerdőmajornál az Országos Vízjelző Szolgálat (Hydroinfo) vízállás-előrejelzés térképe szerint - írja az Időkép.
A Tisza Tokajnál a jövő hét első felében másodfokú árvízvédelmi készültségi szint mellett tetőzhet. Ugyanakkor a Tisza több szakaszán, valamint még sok folyónkon van érvényben elsőfokú árvízvédelmi készültségi szint.











