Legyen Ön is Extra Early Bird | Agrárszektor 2025 konferencia
Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, az év egyik legrangosabb agrárszakmai eseményére.
A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.
Több erős hőhullámon vagyunk túl az idei nyáron. Augusztusra már egy-egy front átkavarta, több fokkal lehűtötte a vizet. Most, a meteorológiai nyár végéhez közeledve újra visszatért a kánikula, és a kellemesen hűs víz Alsóörsnél, Balatonlellén már 27 fokos, Gyenesdiáson elérte a 28 fokot a Balaton vízhőmérséklete. A következő napokban a kánikula nem tágít, így nem kizárt, hogy még melegebbet mérünk a jövő héten - írja az Időkép.