Már csak néhány nap az Agrárszektor 2025 konferenciáig!
180+ előadó, 30+ kiemelt téma, 40+ óra szakmai program, 3 nap szakma, élmény, networking várja a résztvevőket! Valamint idén először tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén!
Hétfőn általában napos időben volt részünk, de Szabolcs keleti csücskében több volt a felhő. A csúcshőmérséklet 13 és 19 fok között alakult, váratlanul a szécsényi mérőállomás környéke bizonyult a legmelegebbnek - írja a HungaroMet Facebook posztjában.
Éjszaka a felettünk lévő hideg légtömeg nyugalomba jutott, derült volt általában az ég, szél sem fújt, így erős volt az éjszakai lehűlés. Hajnalra végül -3 és +7 fok közé csökkent a hőmérséklet, az éjszaka során a két legalacsonyabb hőmérsékletet mérő állomásunk Zabar és Lénárddaróc fej-fej mellett haladt lefelé, az egyik órában Zabar vezetett, a másikban Lénárddaróc, végül utóbbi "nyert" egy tized fokkal. A legalacsonyabb hőmérséklet Lénárddarócon volt, itt -3,1 fokot mutatott a hőmérő.











