Németh Ádám Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei katasztrófavédelmi szóvivő az MTI-nek elmondta, a helyszín egy részén öt gépjárművel oltják a lángokat, egy másik helyszínen leégetik a nádast, a beavatkozásban csaknem 30 tűzoltó vesz részt.

Óriási tűz ütött ki a nagy baromfifeldolgozónál: 71 embert menekítettek ki
Kigyulladt egy csarnoképület szerdára virradó éjszaka a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Nyírbátorban.









