Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!
Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!
Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén!
Ma kritériumokat elérő veszélyes időjárási jelenség valószínűsége alacsony. Az ország északnyugati, északi felében növekszik a zivatar kialakulásának valószínűsége a délutáni, esti óráktól. Zivatarvezsély miatt elsőfokú figyelmezetetést adtak ki Győr-Moson-Sopron vármegyére és Vas vármegyére - írja a HungaroMet.

Az északnyugati részek kivételével 25-29 fok között, délkeleten 29 fok felett alakulhat a napi középhőmérséklet.A magas középhőmérséklet miatt első fokú figyelmeztetés van érvényben az alábbi megyékre: Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, Fejér vármegye, Heves vármegye, Komárom-Esztergom vármegye, Nógrád vármegye, Somogy vármegye, Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye. A következő megyékben pedig a napi középhőmérséklet elérheti a 27 °C, ezért másodfokú figyelmeztetés van érvényben Pest vármegyében, Baranya vármegyében, Bács-Kiskun vármegyében, Heves vármegyében, Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében és Tolna vármegyében. A legnagyobb hőség pedig Békés vármegyében és Csongrád-Csanád vármegyében várható, ezekben a megyékben a legmagasabb, harmadfokú figyelmeztetés van érvényben.












