Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!
Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén!
Egyelőre hidegpárna alakítja időjárásunkat, melynek teteje ma reggel már 800-900 méter között hullámzott. Több olyan hegycsúcs került a köd fogságába, ahol tegnap még ragyogóan sütött a nap. Nagyon jól megfigyelhető, hogyan esnek a köd fogságába ezen a tengerszint fölötti magasságon található hegycsúcsaink - írja az Időkép.
A hidegpárnás időjárási helyzetek jellemzője, hogy a leghidegebb a hidegpárna felső rétegeiben uralkodik, fölötte hirtelen több fokkal emelkedik a hőmérséklet. Nagy-Hideg-hegyen tegnap ilyenkor még közel 10 fok volt, mostanra fagypont köré esett vissza a hőmérséklet. Egyébként nemcsak a magasabb hegycsúcsokon találkozhatunk napsütéssel. A keleti határ közelében, nagyjából Berettyóújfalutól keletre és Szabolcs keleti felén felszakadt a hidegpárna, Garbolcon például már 11 fokot mutat a hőmérő.











