Szombaton a Nógrád vármegyei Szécsényben 19,2 Celsius-fokot mértek, az idén ilyen meleg még nem volt. Országos átlagban is 17 fok körül alakultak a maximumok, általában 7-8 fokkal magasabban, mint az ilyenkor szokásos - írták. A bejegyzéshez készített infografika szerint Szécsényben 19,2 fokot mértek szombaton, a fővárosban, Újpesten pedig 18,8 fokot.

Ami vasárnap történt itthon, olyan még csak egyszer volt idén
Már vasárnap berobbant újra a nyár, több helyen elértük, sőt, átléptük a 30 fokot.










