Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!
Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!
Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén!
Körülbelül 100 erdésznő vesz részt az október 13-14-én az Erdésznők Országos Találkozóján, amelynek az idén a Vértesi Erdő Zrt. ad otthont. Az eseményt Országos Erdészeti Egyesület szervezi már 1988 óta.
A találkozó célja, hogy az erdészeti ágazatban dolgozó nők szakmai programon találkozhassanak, a munka és a család jelentette kötelezettségek mellett ápolhassák az ágazaton belüli baráti és szakmai kapcsolataikat - fogalmaz közleményében a szervezet. A rendezvényen az állami és magán erdőgazdaságoknál, az erdészeti hatóságnál, a természetvédelemnél dolgozó és a nyugdíjas erdésznők vesznek részt.