EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Kína októberben jelentette be, hogy ideiglenes dömpingellenes intézkedéseket, 34,8-39% közötti vámot vezet be az Európai Unióból származó borpárlatokra, válaszul az EU-tagállamok azon döntésére, hogy a Kínában gyártott elektromos autókra büntetővámot vetnek ki. A lépés leginkább a francia konyakgyártókat, köztük az LVMH tulajdonában álló Hennessy és Rémy Martin márkát sújtotta, akiknek 39%-os, illetve 38,1%-os százalékos letétet kellett fizetnie a Kínába importált borpárlatok után. A francia konyakipar februári közlése szerint tavaly közel 25%-kal esett vissza exportjuk értéke és havi 50 millió eurót veszítettek a dömpingellenes vámok bevezetése óta.










